بدنه خبر

صفحه نخست /موفقیت عضو هیأت علمی دانشگاه ...

موفقیت عضو هیأت علمی دانشگاه کردستان در کسب جایزه کنز

دوشنبه / 05 شهریور 1397

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد جایزه مصطفی (ص) جلسه جمع بندی نتایج و تعیین نفرات برتر اولین دوره رقابت علمی کنز با حضور جناب آقای دکتر سهراب پور، رئیس کمیته‌ی داوری رقابت، در محل دبیرخانه جایزه مصطفی (ص) با حضور اعضای گروه‌های تخصصی داوری برگزار شد.
بنابر سخنان جناب آقای دکتر سهراب پور، پژوهشگران و دانشمندانی از 15 کشور  ایران، عمان، مالزی، پاکستان، عراق، افغانستان، سوریه، فلسطین، اردن، بنگلادش، تونس، اندونزی، نیجریه، مصر و قزاقستان در اولین دوره رقابت علمی کنز شرکت کرده و آثار علمی خود را در حوزه‌های پنج گانه رقابت ارسال کردند.
دکتر سهراب پور : رقابت علمی کنز، رقابتی است علمی میان دانشجویان، اساتید و پژوهشگران زیر 45 سال با مدارک علمی معتبر که در 5 حوزه‌ی آب و محیط زیست، انرژی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، سلامت و اقتصاد برگزار می‌گردد؛ اعلام نتایج و سنجش نفرات برتر در هر حوزه و معرفی آن‌ها می‌تواند گامی موثر در جهت تجاری سازی آثار علمی ارائه شده در رقابت و در راستای توسعه علمی جهان اسلام باشد.
داوران در اولین دوره رقابت، در 5 کمیته تخصصی کار خود را به پایان رسانده و از میان آثار ارسال شده،  15 اثر را به عنوان آثار منتخب اولین دوره رقابت علمی کنز برگزیدند. از میان نفرات منتخب این دوره، اشخاص برتر علاوه بر حضور در اختتامیه این رویداد علمی، مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. هم‌چنین سه نفر اول از هر حوزه امکان ارائه اثر خود را برای عموم حاضرین اختتامیه خواهند داشت که از میان ارائه‌های صورت گرفته در اختتامیه 3 نفر به عنوان برگزیدگان نهایی رقابت علمی توسط داوران حاضر در جلسه انتخاب و از ایشان تقدیر خواهد شد.
به استناد گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد جایزه مصطفی (ص)، جناب آقای دکتر هیمن گل پیرا موفق به کسب رتبه دوم حوزه انرژی شده اند.
حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه کردستان کسب این موفقیت را به ایشان و جامعه دانشگاهی دانشگاه کردستان تبریک عرض می‌نماید و از خداوند منان خواستار طول عمر با عزت و کسب موفقیت های روزافزون برای ایشان هستیم.
بایگانی خبرها